Taşımacılık ve Depolama Hizmetlerinde

Doğru Yerdesiniz

Usta ekip ve çalışanlarımız ile birlikte eşyalarınızın güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmasını ve depolamasını sağlıyoruz.Has-Kan nakliyat 40 yılı aşkın süredir hizmet veren bir aile şirketidir. Yılların tecrübesi ile en iyi en yenilikçi hizmetin kurallarını harmanladık ve mükemmel nakliyat hizmetimizi sizlere sunmaya hazır hale geldik. Usta ekip ve çalışanlarımız ile birlikte eşyalarınızın güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz.

Ankara içerisinde hem nakliyat hem de depolama hizmetini en iyi şekilde sunuyoruz. Ev ve ofis eşya taşımacılığı yanı sıra antika eşyalarınızın sanat eseri eşyalarınızın da taşımacılığını ve depolanmasını titizlik ve özenle yapıyoruz.

40 yıllık tecrübe ile çağa ayak uyduruyoruz ve sektörde yenilikçi fikir ve yöntemlere yol açıyor, önderlik yapıyoruz. Mutlu müşterilerimiz arasında sizi de görmekten mutluluk duyarız, bir telefon etmeniz yeterli.

Uygun Fiyatlı

Hizmetlerimize Göz Atın

Ankara Eşya Depolamada Lider Firma

Depolanmış eşyalarınızı anti bakteriyel kaplamalar ile kaplıyoruz. Eşyalarınızın depolama alanında her an her dakika güvende olacağını garanti ediyoruz. Depolama alanında öncü gelen firmayız.