40 Yıllık Tecrübemizi

Hizmetinize Sunuyoruz

Has-Kan nakliyat olarak 40 yılı aşkın tecrübe ve iş deneyimimiz ile birlikte evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama hizmetlerini veriyoruz.



Telefon Numaralarımız

0554 345 97 94
0312 394 61 21



Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma 09:00 – 18:00
Hafta Sonu 10:00 – 18:00



Adresimiz

İvedik Mahallesi KA-CL İş Merkezi
Yenimahalle/ANKARA



Hizmetlerimiz



Temel Şirket Değerlerimiz


Zamanlama

Söz verdiğimiz zamanda söz verdiğimiz yerde oluruz. Gecikme olmuşsa konu ile ilgili bilgilendiririz.



Depolama

Korumalıklı depolarımızda mallarınızı ihtiyacınız olana dek kendi malımız gibi koruyoruz.




Fiyatlandırma

Piyasa fiyatlarına göre alacağınız fiyatlar rekabetçi politikamız uyarınca en uygun fiyatlar olacaktır.



Koruma

Eşyalarınızı eşyalarımız gibi koruruz. Bize emanet ettiğiniz eşyalarınız için herhangi bir endişe duymanıza gerek yoktur.



Deneyim

40 yıllık deneyimimizi size en iyiyi verebilmek için harcıyoruz. Teknolojiyi takip ediyor, kendimi geliştiriyoruz.


HAS-KAN İle

Evden Eve Taşımacılık Çok Kolay

Has-Kan nakliyat olarak 40 yılı aşkın tecrübe ve iş deneyimimiz ile birlikte evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerini veriyoruz. Evden eve taşımacılık hizmetimiz içerisinde güvenli depolama hizmetimizde mevcuttur. Hijyen kurallarına en özenli şekilde dikkatimizi veriyoruz ve daha temiz bir taşıma süreci sunuyoruz.

En uygun fiyata en iyi hizmeti sunacağımızı garanti ediyoruz. Evden eve nakliyat veyahut ofis taşımacılığı hizmetlerimizin bitiminde en iyi hizmeti aldığınızı hissedecek ve bu memnuniyet ile eşyalarınıza sıkıntısız ulaşacaksınız. En uygun fiyata en hızlı ve güvenli hizmet Has-Kan nakliyat bünyesinde.



40 Yıllık Tecrübe İle

Taşımacılıkta ve Depolamada Lider

40 yıllık tecrübe ile sizler için değerli antika eşyalarınızın nakliyatında tecrübemizi konuşturuyoruz. Antika eşyaların taşınma zorluğu bizim için yok. 40 yıllık süre gelmiş tecrübemiz ile birlikte modern ve antika eşyalarınız fark etmeksizin en iyi şekilde taşımacılığını yaparız.

Sizler için değerli olan eşyalarınız bizim içinde son derece değerliler. Bu motto ‘yu benimsiyor ve bu şekilde çalışıyoruz. Bahsi geçen antika eşyanızın söküm ve monte işlemlerini emin olun 40 yıl içerisinde çokça yaptık ve tekrarladık. Nakliyata başladığımız yıllardaki eşyalar şu anda antika değeri taşımakta biz ise kendisini en iyi şekilde tanıyoruz.

Peki ya son model eşyalarınız teknoloji ile donatılmış eşyalarınız, kesinlikle güven altındalar. Her geçen gün tecrübemiz hızla artıyor, tecrübemizi deneyimimizi artırmaya devam ediyoruz ve son model teknolojiye bürünmüş eşyaların söküm ve monte işlemlerini en iyi şekilde tecrübe edinmiş durumdayız.




360 Derece Koruma


Günümüzde önümüze çıkmış olan Covid-19 problemine karşıda en iyi şekilde korunuyoruz. Has-Kan nakliyat olarak testlerimizi düzenli bir şekilde oluyoruz. Eşyalarınızın hijyenik şekilde taşınmasına özen gösteriyoruz, kendimizi virüsten koruduğumuzu gibi eşyalarınıza da aynı titizlikte koruma sağlıyoruz.

Evden eve nakliyat hizmetimizin sonucunda herhangi bir ustalık bilginizin olmasına gerek yok bizler sizler için eşyalarınızın tüm montaj işlemlerini yapıyor en sağlam hale getiriyoruz. Tek bir vida dahi eksik olmayacağına emin olabilirsiniz ya da eksikler var ise tamamlıyoruz.

Peki ya nakliyat sonrası eşyaların yer dağılımları nasıl olacak? Tamamen sizin isteğinize bağlı. İster önceki ev düzeninize göre taşıyalım isterseniz de yeni bir düzen bildirin. Sizin isteğinize uygun şekilde eşyalarınızın dizilimlerini yapıyoruz ve en ince ayrıntısına kadar özen gösteriyoruz.

Eşyalarınızın kapı aralarında kolon eşiklerinden geçerken, zarar görmemesi ya da duvarlara veya kapılara zarar vermemesi için özen ve titizlik ile eşyalarınızın kaplamasını yapıyoruz. bu kaplama hem eşyalarınızın korunmasında hem de çevre birimlerinin korunmasına katkı sağlar.

Uygun Fiyatlar İle

Depolama Hizmeti



Evden eve nakliyat ya da ofis taşımacılığı hizmetimizi aldığınız sırada daha küçük bir daire ya da ofise taşındığınızı varsayalım bu tür durumlarda bazı eşyalarınızdan kısa süreli de olsa feragat etmeniz gerekebilir. Atmak istemediğiniz eşyalarınızı özel depolama alanlarımızda sizler için depoluyoruz. Atmak istemediğiniz ya da daha sonra kullanmak istediğiniz sizler için değerli olan eşyaları sizler için depoluyoruz istediğiniz zaman istediğiniz konuma nakliyesini gerçekleştiriyoruz.

Evden eve sigortalı nakliyat yapıyoruz. Bu imkânı sunmak her müşterimiz açısından aranan bir imkandır ve bizim içinde güvenlik ve mutluluk demektir. Eşyalarınıza kapsamlı bir sigorta yapıyoruz ve ne ufak darbede gerekli bedel ne ise tarafınıza ödeniyor. Eşyalarınıza gerekli güvenlik şartlarını uyguladığımız için sigorta işlemleri konusunda hiçbir sorun yaşamadık olurda yaşanır ise bu konuda kesinlikle mağduriyetinizin giderileceğini bilmek sizlerin içini rahatlatacaktır. Sigortalı nakliyat hizmeti güvenli nakliyat şirketi demektir.

Binlerce mutlu müşterimiz arasında sizi de görmek isteriz Ankara‘da eşya depolama ve taşımacılık hizmetinde bir numara olarak yıllardır hizmet ediyoruz. Has-Kan nakliyat 40 yıllık tecrübeye sahip bir aile şirketidir.


Ankara Eşya Depolamada Lider Firma

Depolanmış eşyalarınızı anti bakteriyel kaplamalar ile kaplıyoruz. Eşyalarınızın depolama alanında her an her dakika güvende olacağını garanti ediyoruz. Depolama alanında öncü gelen firmayız.