Evden eve

Nakliyat

Hijyen kurallarına en özenli şekilde dikkatimizi veriyoruz ve daha temiz bir taşıma süreci sunuyoruz.


Has-Kan

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri


Has-Kan nakliyat olarak 40 yılı aşkın tecrübe ve iş deneyimimiz ile birlikte evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerini veriyoruz. Evden eve taşımacılık hizmetimiz içerisinde güvenli depolama hizmetimizde mevcuttur. Hijyen kurallarına en özenli şekilde dikkatimizi veriyoruz ve daha temiz bir taşıma süreci sunuyoruz.

En uygun fiyata en iyi hizmeti sunacağımızı garanti ediyoruz. Evden eve nakliyat veyahut ofis taşımacılığı hizmetlerimizin bitiminde en iyi hizmeti aldığınızı hissedecek ve bu memnuniyet ile eşyalarınıza sıkıntısız ulaşacaksınız. En uygun fiyata en hızlı ve güvenli hizmet Has-Kan nakliyat bünyesinde.

40 yıllık tecrübe ile sizler için değerli antika eşyalarınızın nakliyatında tecrübemizi konuşturuyoruz. Antika eşyaların taşınma zorluğu bizim için yok. 40 yıllık süre gelmiş tecrübemiz ile birlikte modern ve antika eşyalarınız fark etmeksizin en iyi şekilde taşımacılığını yaparız.


Sizler için değerli olan eşyalarınız bizim içinde son derece değerliler. Bu motto ‘yu benimsiyor ve bu şekilde çalışıyoruz. Bahsi geçen antika eşyanızın söküm ve monte işlemlerini emin olun 40 yıl içerisinde çokça yaptık ve tekrarladık. Nakliyata başladığımız yıllardaki eşyalar şu anda antika değeri taşımakta biz ise kendisini en iyi şekilde tanıyoruz.

Peki ya son model eşyalarınız teknoloji ile donatılmış eşyalarınız, kesinlikle güven altındalar. Her geçen gün tecrübemiz hızla artıyor, tecrübemizi deneyimimizi artırmaya devam ediyoruz ve son model teknolojiye bürünmüş eşyaların söküm ve monte işlemlerini en iyi şekilde tecrübe edinmiş durumdayız.

Günümüzde önümüze çıkmış olan Covid-19 problemine karşıda en iyi şekilde korunuyoruz. Has-Kan nakliyat olarak testlerimizi düzenli bir şekilde oluyoruz. Eşyalarınızın hijyenik şekilde taşınmasına özen gösteriyoruz, kendimizi virüsten koruduğumuzu gibi eşyalarınıza ‘da aynı titizlikte koruma sağlıyoruz.HAS-KAN

Evden Eve Taşımacılıkta Uzman Firma


Evden eve nakliyat hizmetimizin sonucunda herhangi bir ustalık bilginizin olmasına gerek yok bizler sizler için eşyalarınızın tüm montaj işlemlerini yapıyor en sağlam hale getiriyoruz. Tek bir vida dahi eksik olmayacağına emin olabilirsiniz ya da eksikler var ise tamamlıyoruz.

Peki ya nakliyat sonrası eşyaların yer dağılımları nasıl olacak? Tamamen sizin isteğinize bağlı. İster önceki ev düzeninize göre taşıyalım isterseniz ‘de yeni bir düzen bildirin. Sizin isteğinize uygun şekilde eşyalarınızın dizilimlerini yapıyoruz ve en ince ayrıntısına kadar özen gösteriyoruz.

Eşyalarınızın kapı aralarında kolon eşiklerinden geçerken, zarar görmemesi ya da duvarlara veya kapılara zarar vermemesi için özen ve titizlik ile eşyalarınızın kaplamasını yapıyoruz. bu kaplama hem eşyalarınızın korunmasında hem ‘de çevre birimlerinin korunmasına katkı sağlar.

İletişim Numaralarımız

Telefon: 0554 345 97 94
Telefon: 0312 394 61 21


Uzman Kadromuz ile

Evden Eve Taşımacılık Konusunda Sorularınızı Bekliyoruz


Ankara Eşya Depolamada Lider Firma

Depolanmış eşyalarınızı anti bakteriyel kaplamalar ile kaplıyoruz. Eşyalarınızın depolama alanında her an her dakika güvende olacağını garanti ediyoruz. Depolama alanında öncü gelen firmayız.