Depolama Hizmetleri

40 Yıllık Deneyim ile Eşya Depolama Hizmetleri

Ankara içerisinde en iyi eşya depolama hizmetini satın almak için hemen bizi arayın ve planlamalarınız yapalım ihtiyacınız olan hizmeti size en iyi şekilde sunalım.

Eşya depolama hizmetimizden faydalanmak isterseniz doğru adreste olduğunuz belirtmek isteriz. Tesislerimiz sayesinde tam güvenlikli şekilde eşyalarınızın depolanmasında büyük özen gösteriyoruz. Kir, toz ve nemden arınmış ortamlarda en iyi hava şartlarında eşyalarınızın muhafazasını gerçekleştiriyoruz.

Depolama tesislerimizde son teknoloji ile donatılmış güvenlik kameraları bulunmakta ve 7/24 şekilde kayıt almaktadır. Havalandırma ve kontrol işlemlerimizde rutin şekilde yapılır ki eşyalarınızın deformasyon olmasını engelleyebilelim ve en iyi şekilde koruyabilelim. Firma yetkilimiz ve eşya sahipleri haricinde hiçbir kimse depolara ulaşım sağlayamaz ve giriş yapamaz.

Eşyalarınızın de monte edilip depolanmasına özen gösteriyoruz ki zamanla aşınma vb… sorunların oluşumuna engel olmak istiyoruz. De monte edilmiş her parça paket haline gelir ve sıfır eşya kurulumu yapılacak gibi muhafaza edilir.

Beyaz eşyalarınızın uzun süre kullanılmaması durumunda özellikle buzdolaplarında koku meydana gelmektedir depolama hizmeti süreci boyunda bu kokunun oluşmaması için elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz. aynı şekilde buzdolabınızdan de monte edilebilecek parçaları de monte ediyoruz ve paket haline getiriyoruz. Aşınma ve herhangi oluşabilecek zararlara karşı koruma sağlıyoruz.

Depolanmış eşyalarınızı anti bakteriyel kaplamalar ile kaplıyoruz. Eşyalarınızın depolama alanında her an her dakika güvende olacağını garanti ediyoruz. Depolama alanında öncü gelen firmayız. Ankara içerisinde en iyi eşya depolama hizmetini satın almak için hemen biri arayın ve planlamalarınız yapalım ihtiyacınız olan hizmeti size en iyi şekilde sunalım. Biz hazırız!

Bize Ulaşın

Soru, görüş, şikayet, istek ve önerileriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Call Now Button